Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Fogadóóra

Fogadóórára lehetőség van a táblázatban megadott időpontban

személyesen vagy a Teams felületén keresztül.

A fogadóórára a KRÉTA-felületén keresztül is bejelentkezhetnek.

 

Név

 

 

Biróné Szabó Brigitta

bszbrigitta@erossisk.hu

kedd 3. óra
Dan Mária maria.dan@erossisk.hu  
Domahidi Olga Brigitta olga.brigitta.domahidi@erossisk.hu hétfő 3. óra

Farkasné Gáll Edit

edit.farkasne@erossisk.hu

csütörtök 6. óra

Fekete Lászlóné

laszlone.fekete@erossisk.hu

hétfő 3. óra

Ferenczi Rita

rita.ferenczi@erossisk.hu

szerda 4. óra

Földesi-Mile Mónika

monika.mile@erossisk.hu

csütörtök 3. óra
Keserű Attila attila.keseru@erossisk.hu csütörtök 5. óra
Kiss Tamás tamas.kiss@erossisk.hu hétfő 3. óra
Kiss Zsuzsanna zsuzsanna.kiss@erossisk.hu hétfő 3. óra

Kissné Balla Krisztina

krisztina.kissne@erossisk.hu

hétfő 3. óra

Kissné Bene Ágnes

agnes.kissne@erossisk.hu

hétfő 3. óra

Kissné Csőke Katalin

katalin.kissne@erossisk.hu

kedd 3. óra
Kolozsi Lajos lajos.kolozsi@erossisk.hu szerda 3. óra

Kotriczné Daróczi Irén

iren.kotriczne@erossisk.hu

péntek 3. óra

Mile Judit

judit.mile@erossisk.hu

hétfő 5. óra

Mile Tünde Enikő

tunde.mile@erossisk.hu

hétfő 2. óra

Mosolygó Márta

marta.mosolygo@erossisk.hu

hétfő 3. óra

Nagy-Fekete Zsuzsanna

zsuzsanna.nagyfekete@erossisk.hu

péntek 6. óra

Nagyné Bagdi Angelika

angelika.nagyne@erossisk.hu

hétfő 3. óra

Némethi Attila

attila.nemethi@erossisk.hu

hétfő 3. óra

Pelláné Ábrám Anikó

aniko.abram@erossisk.hu

hétfő 4. óra

Ráczné Kövesi Klára

klara.raczne@erossisk.hu

hétfő 5. óra

Szabó Mariann

mariann.szabo@erossisk.hu

hétfő 1. óra

Szélné Szabó Judit

judit.szelne@erossisk.hu

hétfő 2. óra

Szitainé Győrössy Hajnalka

hajnalka.szitaine@erossisk.hu

szerda 2. óra

Tóthné Fórián Erika

erika.tothne@erossisk.hu

szerda 5. óra

Vass Judit

judit.vass@erossisk.hu

csütörtök 2. óra