Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Rajzpályázat eredmények

VENDÉG

Óvoda:

Figula Bella Róza arany minősítés /Csillagkert Balatonarácsi Református Óvoda/

Bagó Benedek ezüst minősítés /Kecskeméti Református Pálmácska Óvoda/

Kőszegi Réka bronz minősítés /Igazkincs Református Óvoda, Sárospatak/

Ambrus Bereniké bronz minősítés /Kecskeméti Református Pálmácska Óvoda/

 

1-2. osztály:

Erős Aliz arany minősítés /Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola/

Mile Zoltán arany minősítés /Diószegi Kis István Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI/

Korai Erzsébet ezüst minősítés /Aranyalma Református Általános Iskola, Balatonfőkajár/

Nagy-Aurdán Nándor ezüst minősítés /Diószegi Kis István Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI/

Kiss Erdei Bíborka bronz minősítés /Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola/

Kuhn Masa Sarolta bronz minősítés /Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda/

 

3. osztály:

Tyukodi Melissza arany minősítés /Kunmadarasi Református Általános Iskola és Óvoda/

Jakab Petra ezüst minősítés /Diószegi Kis István Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI/

Nagy Linett ezüst minősítés /Diószegi Kis István Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI/

Simon Krisztofer bronz minősítés /Kunmadarasi Református Általános Iskola és Óvoda/

 

4. osztály:

Balogh Melodi Leila arany minősítés /Kunmadarasi Református Általános Iskola és Óvoda/

Tóth Noel Tamás ezüst minősítés /Baltazár Dezső Református Általános Iskola/

Mezei Jázmin bronz minősítés /Baltazár Dezső Református Általános Iskola/

 

5-6. osztály:

Buti István Benedek arany minősítés /Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és AMI, Biharkeresztes/

Herceg Antónia ezüst minősítés /Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest/

Nagy Emma bronz minősítés /Kis Bálint Református Általános Iskola, Vésztő/

 

7-8. osztály:

Luo Zhi Qian arany minősítés /Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és AMI, Biharkeresztes/

Sali Tímea ezüst minősítés /Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és AMI, Biharkeresztes/

Mona Gréta ezüst minősítés /Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és AMI, Biharkeresztes/

Nagy Petra bronz minősítés /Petritelepi Általános Iskola, Püspökladány/

Szentmihályi Sára bronz minősítés /Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda, Túrkeve/

 

 

HAZAI

Óvoda:

Kárai Dominik arany minősítés /Napfény óvoda/

Mile Hella ezüst minősítés /Fészek óvoda/

Örvendi Hella ezüst minősítés /Árpád óvoda/

Kerékgyártó Zselyke bronz minősítés /Szivárvány óvoda/

Péntek Ármina bronz minősítés /Napfény óvoda/

 

1-2. osztály:

Szabó Dorka 1.a arany minősítés

Pocsai Péter 2.b ezüst minősítés

Szabó Márton 2.b bronz minősítés

 

3-4. osztály:

Földesi Norina 3.a arany minősítés

Popovics Bianka 3.a ezüst minősítés

Schmidt Kira 3.a ezüst minősítés

Tanka Zalán 3.a bronz minősítés

 

5-6. osztály:

Keserű Kamilla 5.b arany minősítés

Kolláth Zsófia 5.b ezüst minősítés

Kiss Ágota 5.b bronz minősítés

Feke Dorottya 6.a bronz minősítés

 

7-8. osztály:

Kárai Kristóf Csaba 7.a arany minősítés

Kiss Adél 7.a ezüst minősítés

Gali Rebeka Tünde 7.a ezüst minősítés

Nemes Laura 8.b bronz minősítés