Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Csapatverseny eredmények

VENDÉG

3-4. osztály

Helyezés A csapat neve: A csapat tagjainak neve: A felkészítő pedagógus neve: Az iskola pontos neve Pontszám
I. Mesés Négyes Birinyi Boglárka, Kiss Lia, Nagy Dominik, Szabó Zsombor Sándor Erős Edit Györffy István Katolikus Általános Iskola 81
II. MESECSERKÉSZEK Dobi Bettina
Czifra László
Tóth Mirtill
Sántha Simon
Kathiné Molnár Marianna Baltazár Dezső Református Általános Iskola 76,5
III. Cimborák Harmati Benedek, Németi Zsanett, Radácsi Máté, Tóth László Dr. Mártonné Révész Erzsébet Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 76
IV. Olvasó Négyes Kiss Viktória, Kőrösi Lili, Szilágyi Flóra, Tóth Dóra Antal Csabáné Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 75
V. Könyvmolyok Csapó Lilla
László Panna
Tóth Lilla
Molnárné Bencs Angelika Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda 73
VI. Okos lányok Karancsi Veronika
Hornyik Luca
Hricza Tünde
Frikk Kira
Molnár Anette Törökszentmiklósi Református  Oktatási Központ Bethlen Gábor Református Általános Iskola 70
VII. Népmese és a 4 jó barát Varga- Kovács László
Szécsi István
Szilágyi Dániel
Molnár Henrik
Molnár Anette Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ
 Bethlen Gábor Református Általános Iskola
65
VIII. Bereki Bárányok Szendrei Jázmin Julianna, Kele Kinga Dorina, Kele Gábor, Pintér Gergő Gyula, Koszna Anita Berekfürdői Veress Zoltán Általános Iskola 62,5
IX. 7 próbás lányok Mihalik Nóra, Banka Eszter, Rotár Tímea, Gráczer Dorka Varga Emília Kiss Bálint Református Általános Iskola 61
X. Csillagszeműek Varga Bori, Csányi Luca, Orosz Réka, Magyar Zsófia Varga Emília Kiss Bálint Református Általános Iskola 59,5
XI. Varázscsajok Komor Ágnes Réka
Nagy Kinga
Vadász Kinga
Molnárné Bencs Angelika Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda 59
XII. Bergengócia lovagjai Szabó Benedek, Gutyan Szabolcs, Bugyi Botond, Kovács János Varga Emília Kiss Bálint Református Általános Iskola 58

 

5-6. osztály

Helyezés A csapat neve: A csapat tagjainak neve: A felkészítő pedagógus neve: Az iskola pontos neve Pontszám
I. Szerencsét próbálók Dobrik Dorkás
Kiss Angelika
Horváth Borbála
Vékony Vivien
Ékesné Baranyai Enikő Diószegi Kis István Református Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk és AMI 128
II. Cíviscsajok Kovács Zsófia
Madar-Kiss Dalma
Sarkadi Éva Antónia
Szilágyi Emma Janka
Karasszonné Lőrincz Katalin Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája 127
III. Prenkelekek Deák Fanni
Deák Flóra
Kiss Csende Boglárka
Rácz Enikő Lili
Karasszonné Lőrincz Katalin Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája 119
IV. Szoboszlói Virágszálak Bakó Lili, Kerekes Gerda, Nagy Laura, Szabó Hanna Szemán Erzsébet Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 118
V. Meseszárnyalók Mester Zselyke
Balogh Bálint
Gombás Gréta
Börcsök Lili Panka
Molnár Anette Törökszentmiklósi Református  Oktatási Központ
Bethlen Gábor Református Általános Iskola
117
VI. Üvegcipő Liszkai Roland,Lovas Csenge,Bálint-Tatár Mária, Dorcsák Boglárka Kincsesné Nagy Erika Kis Bálint Református Általános Iskola 117
VII. Aranyalmák Csapó Luca, Fülöp Rebeka, Rózsa Jázmin, Szabó Molli Molnárné Fésüs Mónika Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola 116
VIII. A négy aranybárány Süveges- Szabó Luca
Kovács Emma
Kovács Adél
Bakos Leila
Molnár Anette Törökszentmiklósi Református  Oktatási Központ Bethlen Gábor Református Általános Iskola 114
IX. Regélő mesélők Balogh Zsóka Anita
Csukás Eszter
Szabó Attila
Szabó Réka
Baloghné Németh Anita, Dr. Nagy Nándorné Lini Beatrix Baltazár Dezső Református Általános Iskola 113
IX. Vándorok Gyarmati Lilla
Ilkei Kamilla
Sztanejovics Szófia
Szűcs Dávid
Bényeiné Tamás Jánosné Diószegi Kis István Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 113
X. Angyalkák Mile Zsófia, Palásti Sára, Lisznyai Jázmin, Farkas Attila Nagyné Bedő Ildikó Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda 100
XI. Lelkeskék Kozma Villő, Simon Milán, Boda Botond, Vass László Nagyné Bedő Ildikó Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda 95
XII. ,,Nyertesek" Eszenyi Polla Viktória
Kárai Kristóf
Deli Zalán
Deli Szabolcs
Jeneyné Bagoly Katalin Petritelepi Általános Iskola 90
XIII. ,,Petris Szupercsapat" Gulyás-Daróczi Petra
Kiss Róbert
Duró Rebeka
Demeter István
Jeneyné Bagoly Katalin Petritelepi Általános Iskola 60

 

7-8. osztály

Helyezés A csapat neve: A csapat tagjainak neve: A felkészítő pedagógus neve: Az iskola pontos neve Pontszám
I. Lelkes Lányok Domahidi Anna, Katona Lili Anna, Lánczi Laura, Varga Letícia Szabó-Vajner Györgyi Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola 137
II. Márta néni Okoskái Kovács Nelli, Sass Laura, Sóvágó Eszter, Szoboszlai Bence Vágóné Nádas Márta Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 132
III. Madarasi tulipánok 8.o :Hodosi Henrietta, Kabai Zita Csenge, Takács Dorka, Seres Blanka Etelka  Páncél Tímea Kunmadarasi Református Általános Iskola és Óvoda  130
IV. Mesélő lányok Ardai Panka, Kecskés Emma, Kovács Tamara, Török Panna Kovácsné Kecskés Hajnalka Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola 127
V. Mese Mosómedvék Murányi Dorina, Szentmihályi Sára, Vida Virág Lídia, Kereszti Bulcsú Lél Sebestyénné Balogh Erzsébet Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda 125,5
VI. Elek Apó kedvencei  Elek Lujza
Kiss Olívia
Miklós Lajos
Pásztor Hanna Napsugár
Kedves Tünde  Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 124
VII. Leányok s legények Bánheyi Lilla, Kocsis Enikő, Zipszer Szabolcs, Bakos Bendegúz Koszna Anita Berekfürdői Veress Zoltán Általános Iskola 116
VIII. A három királylány Drenkovics Fruzsina
Szabó Milla Viktória
Csala Janka
Jeneyné Bagoly Katalin Petritelepi Általános Iskola 114
IX. Petris Ászok Illyés Dorina Luca
Csetnyák Emese
Császár Viktória
Tőkés Kitti
Jeneyné Bagoly Katalin Petritelepi Általános Iskola 110
X. A nagy mesemondók Debreczeni Kíra Emma, Máté Luca, Papp Rebeka, Sebők Kinga Sebestyénné Balogh Erzsébet Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda 107
X. Olvasók Dobrik Sáron
Elek Jáhel
Mező Ramóna
Jónás Károly Nikolasz
Bényei Tamás Jánosné Diószegi Kis István Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 107

 

 

HAZAI

3-4. osztály

Helyezés A csapat neve: A csapat tagjainak neve: A felkészítő pedagógus neve: Pontszám
I. Vándorok Nagy Gergely, Oláh Máté, Szabó Péter, Varga-Rácz Botond Nagyné Bagdi Angelika 78
II. Kerekerdő Csató Réka, Kiss Nóra, Laskai Réka, Popovics Bianka Marcella Mile Tünde Enikő, Vass Judit 69
III. A királyfi és a három tündér Baranyai Fanni, Kerékgyártó Hunor, Szabó Gréta, Varga Nóra Berta Nagyné Bagdi Angelika 67
IV. Mesevilág Balogh Anett Flóra, Kárai Adél, Lakatos Luca, Schmidt Kira Mile Tünde Enikő, Vass Judit 59

 

5-6. osztály

Helyezés A csapat neve: A csapat tagjainak neve: A felkészítő pedagógus neve: Pontszám
I. Benedek Elek hírvivői Budaházi Janka, Jakab Nóra Jázmin, Keserű Kamilla, Török Zoé Vivien Nagyné Bagdi Angelika 126
II. Kalandorok Kárai Kinga, Kiss Janka, Kiss Ágota, Laskai Nóra Nagyné Bagdi Angelika 124
III. Erőss Cimborák Ferenczy Ajna, Karacs Vince, Varga Dorottya, Zsámboki Nikolett Nagyné Bagdi Angelika 124
IV. Sárkányok között Biró Gitta, Kerékgyártó Lea, Szabó Anna, Szilágyi Diána Szitainé Győrössy Hajnalka 112
V. Szuper négyes Juhász Amina, Mile Anna Regina, Pató Viktória, Varga Emese Szitainé Győrössy Hajnalka 107
VI. A 4 grácia Nemes Anita
Oláh Noémi Enikő
Matkó Csenge
Nagy Hédi
Kissné Csőke Katalin 104
VII. Benedek tanítványai Pató Georgina
Iványi Dorka
Rácz Benedek
Smidróczki Jázmin
Kissné Csőke Katalin 83

 

7-8. osztály

Helyezés A csapat neve: A csapat tagjainak neve: A felkészítő pedagógus neve: Pontszám
I. Mesés négyes Nagy Csenge
Keserű Flóra
Szitai Sára
Gál Stefánia
Biróné Szabó Brigitta 142,5
II. Fehér hollók Farkas Kincső
Nemes Laura
Pocsai Anna Zsuzsa
Máté Kamilla
Kissné Csőke Katalin 117,5
III. Aranygyűrűk Gali Rebeka Tünde
Kiss Adél
Kotricz Anna Anikó
Pető Petra
Kissné Csőke Katalin 116
IV. Furfangos legények Nagy Hunor
Keserű Konrád
Molnár János
Oláh Zalán
Biróné Szabó Brigitta 105