Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Rajzpályázat eredmények

Vendég eredmények:

 

Arany minősítés

Ezüst minősítés

Bronz minősítés

Óvodások

Gyulai-Könyves Anna

Kecskeméti Református Pálmácska Óvoda

Kari Csaba

Debreceni Református Kollégium Óvodája

Bacsa Gréti

Debreceni Református Kollégium Óvodája

 

Patai Jázmin

Kecskeméti Református Pálmácska Óvoda

 

1. osztály

Palkó Szilárd

Géza Fejedelem Református Általános Iskola Óvoda és Bölcsőde

Verőce

Széll Fanni

Géza Fejedelem Református Általános Iskola Óvoda és Bölcsőde

Verőce

Török Csenge Villő

Rákoscsabai Jókai Mór Református Általános Iskola

2. osztály

Gyöngyös Rozália

Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája Kazincbarcika

Lenkei Maxim

Rákoscsabai Jókai Mór Református Általános Iskola

Szalai Julianna

Berekfürdői Veress Zoltán Általános Iskola

Püski Ádám

Rákoscsabai Jókai Mór Református Általános Iskola

Zsigó Luca

Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája Kazincbarcika

 

3-4. osztály

Deák Fanni

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

Dobos Dávid

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

Kiss Lia

Györffy István Katolikus Általános Iskola

Madar-Kiss Dalma

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

Jenei Lenke

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

Kaszás Klára

Géza Fejedelem Református Általános Iskola Óvoda és Bölcsőde

Verőce

6-8. osztály

Nagy Petra

Petritelepi Általános Iskola

Püspökladány

 

 

 

Hazai eredmények:

 

Arany minősítés

Ezüst minősítés

Bronz minősítés

1. osztály

Nagy Márton Lóránt 1.b

Kiss Adrián 1.b

Domahidi Boglárka 1.a

Veres Zoltán 1.a

2-3. osztály

Schmidt Kira 2.a

Csató Réka 2.a

Veres Gyula 2.a

4. osztály

Török Zoé 4.b

Pánti Gergő 4.a

Jakab Nóra Jázmin 4.b

5. osztály

Pató Viktória 5.a

Feke Dorottya 5.a

Kárai Kira 5.a

6-7. osztály

Kiss Anna Lilla 7.a

Gali Rebeka Tünde 6.b

Kárai Kristóf Csaba 6.a

Sanyó Kornélia 7.b

Pető Petra 6.a

8. osztály

Kiss Kamilla Hunorka 8.b

Ulveczki Fanni 8.b

Gali Dániel Zsolt 8.b

Keresnyei Ádám 8.b