Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Csapatverseny eredmények

3-4. osztály vendég csapatok      
Helyezés Csapat neve Csapat tagjainak neve Felkészítő pedagógus neve Iskola neve Pontszám
I. hely Legendás négyes

Nagy Dominik
Szabó Zsombor Sándor
Kiss Lia
Birinyi Boglárka

 

Erős Edit Győrffy István Katolikus Általános Iskola 199
II. hely Könyvmolyok

Orcsik Sámuel Csanád
Pinczés Zoltán
Szanyi Viktória
Tar Luca Sára

 

Tóthné Szodrai Irén Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda 198,5
III. hely Cimbora

Harmati Benedek
Radácsi Máté
Szegedi Sándor
Tóth László

 

Dr.Mártonné Révész Erzsébet Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 198
IV. hely Kalandorok

Sarkadi Éva
Jenei Lenke
Kovács Zsófia
Szilágyi Emma

 

Pusztainé Istenes Virág Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája 197
V. hely VIRGONCZOK

Kiss Noémi
Kovács Anna Lili
Szabó Alíz
Király Zalán

 

Németiné Tóth Zsanett Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 194,5
VI. hely Ady indiánjai

Nagy- Rádli Ármin
Zuggó Nóra
Matiz Maja
Csernus Éva Amanda

 

Orbán Marianna Kispest Központi Református Egyházközösség Ady Endre Református Általános Iskolája 194
  Népmes Elek

Erdei Zsombor
Fodor árpád
Kulcsár Kata
Vrancsik Alma

 

Tar Ibolya Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda  
  Könyvkukacok

Bodnár Luca
Balogh Zsófia
Csizmadia Lelle
Nagy Lilien

 

Tóthné Szodrai Irén Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda  
  Mesemanók

Balogh Eszter
Lovász Attila
Mónus Szilvia
Pálóczi Réka

 

Kabainé Bőti Beáta Hajdúnánási Református Általános Iskola és Óvoda  
  Bereki óperenciások

Kele Gábor
Kele Kinga
Pintér Gergő Gyula
Szendrei Jázmin Julianna

 

Koszna Anita Berekfürdői Veress Zoltán Általános Iskola  
  MegÉRTŐK

Csonka Sára
Császár Dorka
Várnai Alexandra
Derecskei Kincső

 

Pálfiné Szabó Marianna Debrecen-Bánki Református Általános Iskola  
           
5-6. osztály vendég csapatok      
Helyezés Csapat neve Csapat tagjainak neve Felkészítő pedagógus neve Iskola neve Pontszám
I. hely Hetedhét Berekiek

Bakos Bendegúz
Bánhegyi Lilla
Rácz József
Zipszer Szabolcs 

 

Kovács Gréta Berekfürdői Veress Zoltán Általános Iskola 221
II. hely Vízitündérek

Farkas Erzsébet Eszter
Pintér Nóra
Puskás Dóra
Viktor Fruzsina

 

Szolnoki-Lattenstein Katalin Talentum Református Általános Iskola 219
III. hely Elek apó kedvencei

Biró- Zsirnameczki Ádám
Kiss Olívia
Elek Lujza
Vad Nimród

 

Kedves Tünde Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 215
IV. hely Mesés négyes

Cseh Boglárka
Karacs Kitti
Kerezsi Dóra
Váczi Mariann

 

Kedves Tünde  Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola  213,5
V. hely Kisbaconi négyes fogat

Juhász Imre
Martos Géza
Miklós Lajos
Treiber Sebastian Maximilian

 

Kedves Tünde  Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola  210,5
VI. hely MesélŐK

Várnai Gergő
Váki Zalán
Tóth Bence
Ágoston Ábel

 

Pálfiné Szabó Marianna Debrecen-Bánki Református Általános Iskola 210
  Csermely csapat

Ardai Panka
Domahidi Anna
Kecskés Emma
Zsuga Medárd

 

Kovácsné Kecskés Hajnalka

Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola 

 

 
  Vízipókok

Csapó Luca
Fülöp Rebeka
Rózsa Jázmin
Szabó Molli

 

Molnárné Fésüs Mónika

Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola

 

 
  Vízi csodák

Erdős Gréta
Kőrösi Kíra
Medve Hanna
Nagy Nóra Sára

 

Molnárné Fésüs Mónika

Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola

 

 
  Csodaszarvas

Törő Dorina
Illyés Dorina Luca
Vajna Boglárka
Drenkovics Fruzsina

 

Jeneyné Bagoly Katalin Petritelepi Ált. Iskola  
           
7-8. osztály vendég csapatok      
Helyezés Csapat neve Csapat tagjainak neve Felkészítő pedagógus neve Iskola neve Pontszám
I. hely "Márta néni okoskái"

Kovács Nelli
Sóvágó Eszter
Ludman Antal
Szoboszlai Bence

 

Vágóné Nádas Márta Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 216
II. hely Madarasi tündérlányok

Hodosi Henrietta
Kabai Zita Csenge
Takács Dorka
Szokai Réka

 

Páncél Tímea Kunmadarasi Református Általános Iskola és Óvoda 208
III. hely Petrimesék

Mogyorósi Laura
Kolozsi Lilla
Máté Eszter
Boros Alexa

 

Jeneyné Bagoly Katalin Petritelepi Ált. Iskola 207
  Forrás csapat

Lánczi Laura
Rusznyák Virág
Szarka Flóra
Varga Letícia

 

Szabó-Vajner Györgyi

Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola

 

 
  Csengő barackok

Kis-Simonka Luca
Király Levente
Sarkadi Sándor
Vattai Alen

 

Kedves Tünde  Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola  
           
3-4. osztály hazai csapatok      
Helyezés Csapat neve Csapat tagjainak neve Felkészítő pedagógus neve Iskola neve Pontszám
I. hely Víztörők

Iványi Dorka
Nemes Anita
Nyiszter Attila
Rácz Benedek

 

Farkasné Gáll Edit Erőss Lajos Református Általános Iskola 199
II. hely Aranyhalak

Matkó Csenge
Oláh Noémi
Pató Georgina
Smidróczki Jázmin

 

Farkasné Gáll Edit Erőss Lajos Református Általános Iskola 198
III. hely Benedek apó gyermekei

Baranyai Fanni
Ferenczy Ajna
Kovács Maja
Kerékgyártó Hunor

 

Nagyné Bagdi Angelika Erőss Lajos Ref. Ált. Isk. 196
  Ügyes hármas

Keserű Kamilla
Laskai Nóra
Zsámboki Nikolett

 

Fekete Lászlóné , Szélné Szabó Judit Erőss Lajos Református Általános Iskola   
  Ügyes negyedikesek

Budaházi Janka
Kiss Janka
Török Zoé

 

Fekete Lászlóné , Szélné Szabó Judit Erőss Lajos Református Általános Iskola   
  Benedek Elek küldöttei

Schmidt Petra
Nagy Gergely
Oláh Máté
Varga-Rácz Botond

 

Nagyné Bagdi Angelika Erőss Lajos Ref. Ált. Iskola  
           
5-6. osztály hazai csapatok      
Helyezés Csapat neve Csapat tagjainak neve Felkészítő pedagógus neve Iskola neve Pontszám
I. hely Mesés vándorok

Csató Kata
Burzuk Máté
Pető Petra
Szerdi Csanád

 

Nagyné Bagdi Angelika Erőss Lajos Református Általános Iskola 220
II. hely Napfény

Kiss Adél
Mile Rebeka Tünde
Kovács Lara
Szabó Bíborka

 

Kissné Csőke Katalin, Nagyné Bagdi Angelika Erőss Lajos Református Általános Iskola 218
III. hely Szuper 4-es

Biró Gitta
Nagy Míra Aina
Szilágyi Nimród Benedek
Tóth Sára

 

Szitainé Győrössy Hajnalka Erőss Lajos Ref. Ált. Isk. 214
  Bozsik 5.a

Kárai Kira
Kerékgyártó Lea
Szabó Anna
Szilágyi Diána

 

Szitainé Győrössy Hajnalka Erőss Lajos Református Általános Iskola   
  Cinegék

Feke Dorottya
Juhász Amina
Mile Anna Regina
Szabó Hanna Zoé

 

Szitainé Győrössy Hajnalka Erőss Lajos Református Általános Iskola   
           
7-8. osztály hazai csapatok      
Helyezés Csapat neve Csapat tagjainak neve Felkészítő pedagógus neve Iskola neve Pontszám
I. hely Vízililiomok

Nemes Laura 7.b
Nagy Csenge 7.a
Szitai Sára 7.a
Keserű Flóra 7.a

 

Biróné Szabó Brigitta, Kissné Csőke Katalin Erőss Lajos Református Általános Iskola 222
II. hely Kétnevűek

Gál Nelli Nikolett
Gál Lóránt Lajos
Keller Hanna Panna
Gali Dániel Zsolt     8.b

 

Kissné Csőke Katalin Erőss Lajos Református Általános Iskola 215
III. hely Pindúr-pandúrok

Kiss Eszter
Dul Jázmin
Hegedűs Ágnes
Csibi Hanna  8.b

 

Kissné Csőke Katalin Erőss Lajos Ref. Ált. Isk. 214,5
  Pletykafészkek

Borzák Luca Nikolett
Kiss Zorka Ágnes
Nagy Panna
Oláh Petra     8.a

 

Kissné Csőke Katalin Erőss Lajos Református Általános Iskola