Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Népmese Napja Rajzpályázat

Rajzpályázat eredmények 2019.

 

Vendégek

 

Vendégek-Óvodás-1. osztályos (összevont)

Minősítés

Név

Osztály

Intézmény

arany

 

Varga Olívia

óvodás

Kecskeméti Református Pálmácska Óvoda

ezüst

Tóth-Simon Sára

1.o.

Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda

ezüst

Bárány Borbála

1.b

Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI

bronz

Nagy Regina

óvodás

Debreceni Református Kollégium Óvodája

 

Vendégek-2. osztályosok

Minősítés

Név

Osztály

Intézmény

kiemelt arany

Katona Petra

2.o

Debrecen-Bánki Református Általános Iskola

arany

Papp Mira

2.a

Arany János Református Általános Iskola Nagykőrös

ezüst

Szép Zoé Boróka

2.a

Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

bronz

Pap Kitti

2.a

Arany János Református Általános Iskola Nagykőrös

 

Vendégek-3. osztályosok

Minősítés

Név

Osztály

Intézmény

kiemelt arany

Kozma Villő Zselyke

3.o.

Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda,Túrkeve

arany

Ágoston Ábel

3.o.

Debrecen-Bánki Református Általános Iskola

ezüst

Máté Rozina

3.o.

Baltazár Dezső Református Általános Iskola

bronz

 

Gyetkó Blanka

3.o.

Baltazár Dezső Református Általános Iskola

 

Vendégek-4. osztályosok

Minősítés

Név

Osztály

Intézmény

kiemelt arany

Csepregi Tamás

4.a

Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda

arany

Breznyán-Tokai Szilvia

4.a

Magvető Református Általános Iskola

és Óvoda

Gyula

ezüst

Kiss Hanna

4.b

Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

bronz

 

Deák Dalma

4.b

Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda

bronz

 

Kocsis Bence

4.o.

Baltazár Dezső Református Általános Iskola

 

Vendégek-Felső tagozat

Minősítés

Név

Osztály

Intézmény

kiemelt arany

Lukács Loretta Anita

6.o.

Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda

arany

Katona Sára

7.b

Hernádnémeti Református Általános Iskola Két Tanítási Nyelvű és AMI

ezüst

Lukács Emma

7.b

Hernádnémeti Református Általános Iskola Két Tanítási Nyelvű és AMI

bronz

Hevesi Borka

 

5.a

Magvető Református Általános Iskola

és Óvoda

Gyula

 

 

 

Rajzpályázat eredmények 2019.

Erőss Lajos Református Általános Iskola

 

Óvodás-1. osztályos (összevont)

Minősítés

Név

Osztály

Intézmény

kiemelt arany

 

Varga Viktória

1.a

Erőss Lajos Református Általános Iskola

arany

Kiss Nóra

óvodás

Árpád Óvoda, Püspökladány

ezüst

 

Kovács Maja

1.a

Erőss Lajos Református Általános Iskola

bronz

 

Szabó Gréta

óvodás

Katica óvoda

 

Erőss 2. osztályos

Minősítés

Név

Osztály

kiemelt arany

 

Zsámboki Nikolett

2.b

arany

 

Kiss Janka

2.b

ezüst

 

Kiss Ágota

2.b

bronz

 

Varga Dorottya

2.b

 

Erőss 3. osztályos

Minősítés

Név

Osztály

kiemelt arany

 

Tóth Sára

3.a

arany

 

Baranyai Benett Lajos

3.a

ezüst

 

Szabó Anna

3.a

ezüst

 

Pocsai János

3.a

bronz

 

Mile Anna Regina

3.a

 

Erőss 4. osztályos

Minősítés

Név

Osztály

kiemelt arany

 

Gali Rebeka Tünde

4.b

arany

 

Kárai Kristóf Csaba

4.a

ezüst

 

Kotricz Anna Anikó

4.a

bronz

 

Kiss Adél

4.b

bronz

 

Katona Dominik

4.b

 

Erőss 5. osztályos

Minősítés

Név

Osztály

arany

 

Nádházi Krisztián

5.a

ezüst

 

Keserű Flóra

5.a

ezüst

 

Sass Enikő

5.a

bronz

 

Simon Dorottya

5.b

 

Erőss 6. osztályos

Minősítés

Név

Osztály

arany

 

Biró László

6.a

ezüst

 

Gali Dániel Zsolt

6.b

bronz

 

Dul Jázmin

6.b

 

Erőss 7. osztályos

Minősítés

Név

Osztály

kiemelt arany

 

Papp Fruzsina

7.b

arany

 

Gyöngy Ingrid

7.b

ezüst

 

Pintér Hanna

7.b

bronz

 

Kiss Zsófia

7.a