Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

2013/2014-es tanév eseményei

2013. szeptember 1. (vasárnap): Tanévnyitó Istentisztelet

2013. szeptember 2. (hétfő): A 2013/2014. tanév 1. tanítási napja, 740-től hétkezdő áhítat a templomban, tankönyvosztás

2013. szeptember 2-6. (): Szülői értekezletek

2013. szeptember 13. (péntek): Petri Kupa

2013. szeptember 18. (szerda): Nevelési értekezlet Berekfürdőn

2013. szeptember 19. (csütörtök): Horgászverseny az 5. sz. tónál

2013. szeptember 20. (péntek): Halászléfőzés, a horgászverseny eredményhirdetése

2013. szeptember 27. (péntek): Az 1. b osztály látogatása a Napfény Óvodába a Mihály napi vásárra

2013. szeptember 28. (szombat): Népmese Napja vetélkedő, Écsi Gyöngyi előadása Világ kenyere címmel

2013. október 4. (péntek): Megemlékezés az aradi vértanúkról, akadályverseny

2013. október 7.1100 (hétfő): Iskolai megemlékezés az aradi vértanúkról a templomkertben levő Batthyány kopjafánál, délután részt vettünk az ELME Napon.

2013. október 8. (kedd): Az alsó tagozatosok színházlátogatásra utaznak Debrecenbe ("Bors néni, Bors!")

2013. október 9. (szerda): A Könyvjelző nyári olvasópályázat eredményhirdetése a Gyermekkönyvtárban, ahol 15 tanulónk részesül jutalomban, elismerésben

2013. október 11. (péntek): Szőlőpréselés, mustkészítés az 1. b osztályban, a 3. osztályosok mézpergetésen jártak

2013. október 11. 1430 (péntek): Bolyai Matematika csapatverseny megyei/körzeti fordulója

2013. október 12. (szombat): Less Nándor Emléktúra a Bükkben

2013. október 25. (péntek): Református Iskolák VII. Országos Tanulmányi Versenye Debrecenben (13 tanulónk vett részt)

2013. október 26. (szombat): Bűnmegelőzési vetélkedő az Ifiházban

2013. október 31. (csütörtök): Reformáció Napja, Ünnepi Istentisztelet a templomban

2013. november 11. (hétfő): Író-olvasó találkozó Barcza Katalin írónővel a 3. osztályban

2013. november 13. (szerda): Egészségnap, nyelvművelő verseny Debrecenben

2013. november 18-22. (hétfő-péntek): Szülői értekezletek

2013. november 19. (kedd): Óvónénik látogatása iskolánkban

2013. november 22. (péntek): Országos  zsoltáréneklő verseny Budapesten

2013. november 28. (csütörtök): Gyermek Iskolai Kupa területi közlekedési verseny 

2013. november 29. (péntek): A 6. o. tanulmányi kirándulása Budapestre

2013. november 30. (szombat): Hetedhét Határ Legjobb Kis Matematikusa országos döntő Nyíregyházán, Egyházmegyei rajz-, vers- és prózamondó, zsoltáréneklő verseny Hajdúhadházon

2013. december 1. (vasárnap): Advent 1. vasárnapja, diákjaink műsort adnak a templomban

2013. december 4. 1700 (szerda): Kissné Balla Krisztina előadása az ünnepről

2013. december 6. (péntek): Mikulás teadélutánok osztálykeretben

2013. december 8. (vasárnap): Advent 2. vasárnapja, diákjaink műsort adnak a templomban

2013. december 9. (hétfő): Színházlátogatás Debrecenben (Vörösmarty: Csongor és Tünde), adventi városnézés a felső tagozatosoknak

2013. december 10. 1000 (kedd): Gyertyamártogatás óvodásokkal

2013. december 12. (csütörtök): A 4. o. műsora a Református Idősek Otthonában

2013. december 15. (vasárnap): Advent 3. vasárnapja, diákjaink műsort adnak a templomban

2013. december 17. 1600 (kedd): Mézeskalács-díszítés leendő elsőseinkkel

2013. december 18-20. (szerda-péntek): Adventi vásár

2013. december 19. (csütörtök): Az 1. a és az 1. b osztály a Vojtina Bábszínházba utazik

2013. december 22. (): Advent 4. vasárnapja, diákjaink műsort adnak a templomban

2013. december 24. (kedd): Szenteste, Ünnepi Istentisztelet 15 órától

2014. január 17. (péntek): Az első félév vége

2014. január 22. (szerda): A Magyar Kultúra Napja alkalmából ünnepi megemlékezés a templomban

2014. január 24. (péntek): Értesíti az iskola a diákokat és a szülőket az első félévi tanulmányi eredményről

2014. február 7. (péntek): Erőss Kupa megrendezése a Sportcsarnokban

2014. február 11. 1630 (kedd): Beszélgetéssel egybekötött előadás dr. Györgyiné dr. Harsányi Judit klinikai szakpszichológussal és Szilágyi Erika r.őrnagy iskolarendőrrel

2014. február 14. 1400 (péntek): Matekguru, Rigó énekeljen! területi forduló megrendezése iskolánkban

2014. február 17. (hétfő): Farsang

2014. február 19. (szerda): Nyílt nap az érdeklődő szülőknek és óvodás gyermekeiknek

2014. február 21. (péntek): Wass-Maraton, Zrínyi Ilona Mat.verseny megyei fordulója

2014. február 24. (hétfő): Az alsó tagozatosok színházba mennek

2014. március 1. (szombat): 2. Erőss-Bál a Korona Étteremben

2014. március 3. (hétfő): Kiszebáb égetés

2014. március 14. (péntek): Akadályverseny az 1848-as dicső eseményekre emlékezve

2014. március 18. (kedd): A felső tagozatosok színházba mennek (A helység kalapácsa)

2014. március 20. 1000 (csütörtök): Kenguru matematikaverseny

2014. március 24-28. (hétfő-péntek): Happy-hét, a vízivás népszerűsítése

2014. március 29. (szombat): Részvétel a Mesél a Sárrét megyei népmesemondó versenyen

2014. április 1. (kedd): Megyei mezei futóverseny Debrecenben

2014. április 7. (hétfő): Színházlátogatás a debreceni Csokonai Színházban a felső tagozatosoknak (Török Sándor bérlet 3. előadás, Légy jó mindhalálig)

2014. április 11. (péntek): Költészet napi zenés műsor

2014. április 16. (szerda): A tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap  

2014. április 23. (szerda): A szünet utáni első tanítási nap

2014. május 4. (vasárnap): Anyák napi Istentisztelet

2014. május 5-6. (hétfő-kedd): Matekguru országos döntőn való részvétel

2014. május 8. (csütörtök): Részvétel a megyei elsősegélynyújtó versenyen Hajdúnánáson

2014. május 8-9. (csütörtök-péntek): A Rigó énekeljen! országos döntőn való részvétel

2014. május 9. (péntek): Teremtésvédelmi nap a Farkasszigetben

2014. május 24. (szombat): Iskolai gyereknap

2014. május 28. (szerda): Országos kompetenciamérés

2014. május 29. (): Osztálykirándulások

2014. június 2. (hétfő): Pedagógusok kirándulása a Felső-Tisza vidékére

2014. június 6. (péntek): Énekkarosok kirándulása Lillafüredre

2014. június 12. (csütörtök): Diákönkormányzati (DÖK) nap

2014. június 13. (péntek): Utolsó tanítási nap

2014. június 22. (vasárnap): Tanévzáró Istentisztelet és bizonyítványosztás

2014. június 23-27. (): Bibliatábor

2014. július 25. (péntek): Részvétei a Hungaroringen a Forma-1 szabadedzésén

2014. augusztus 31. (vasárnap): 4. Tanévnyitó Istentisztelet a templomban