Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Népmese Napja 2016. október 01.

A vetélkedő eredménye

3-4. osztály
1. hely Erőss Lajos Református Általános Iskola
(4. b osztály)
Papp Fruzsina
Kiss Hanna
Gyöngy Ingrid
Sipos Laura
2. hely Erőss Lajos Református Általános Iskola
(3. b osztály)
Csibi Hanna
Gál Nelli Nikolett
Gali Dániel Zsolt
Kiss Kamilla Hunorka
3. hely Erőss Lajos Református Általános Iskola
(4. a osztály)
Papp Angelika
Szabó Mirjam
Kiss Katalin
Frankó Gréta
4. hely Erőss Lajos Református Általános Iskola
(4. b osztály)
Pál Kincső Mária
Burzuk Nóra
Borsos Noémi
Sanyó Stefánia
5. hely Petritelepi Általános Iskola
(4. osztály)
Kabai Koppány
Tőke Dóra
Tóth Bálint
Major Nóra Anna
5. hely Erőss Lajos Református Általános Iskola
(3. a osztály)
Nagy Panna
Majoros Amira
Borzák Luca
Kiss Zorka
6. hely Erőss Lajos Református Általános Iskola
(4. a osztály)
Varga Zalán
Kerekes Ádám
Nagy-Kárai Balázs
Szabó Ábel
5-8. osztály
1. hely Erőss Lajos Református Általános Iskola 
(6. a osztály)
Pusztai Ákos
Szabó Lázár
Ferenczy Regő
Biró Dominik
2. hely Petritelepi Általános Iskola
(8. a / 8. b osztály)
Karacs Adrienn
Egri Anna
Kiss Aletta
Daróczi Sándor
3. hely Erőss Lajos Református Általános Iskola
(8. a osztály)
Fekete Zoltán Imre
Berde Márton
Szilágyi Miklós
Vámosi Olivér
4. hely Erőss Lajos Református Általános Iskola
(6. a osztály)
Hegedűs Csenge
Katona Eszter
Rábai Emese
Szabó Lili
5. hely Erőss Lajos Református Általános Iskola
(7. a osztály)
Nemes Judit
Ivanesei Denisa
Vad István
Szabó Attila
6. hely Erőss Lajos Református Általános Iskola
(7. a osztály)
Darai Erika
Tóth Krisztina
Varga Lívia
Barabás Vivien

 

 

Rajzverseny eredménye

 

Óvoda Arany minősítés Kerékgyártó Lea
Vati Vanda
1. évfolyam Arany minősítés Kiss Adél
Kárai Kristóf Csaba
  Ezüst minősítés Kotricz Anna
  Bronz minősítés Burzuk Máté
2-3. évfolyam Arany minősítés Ulveczki Fanni
  Ezüst minősítés Bede Máté
  Bronz minősítés Kiss Anna Lilla
Kiss Kamilla
Borzák Luca Nikolett
4. évfolyam Arany minősítés Kiss Zsófia
Burzuk Nóra
  Ezüst minősítés Szerdi Boglár
  Bronz minősítés Szabó Bence Döme
Szabó Hanna
Papp Fruzsina
Gyöngy Ingrid
5-6. évfolyam Arany minősítés Telepó Zsolt
  Ezüst minősítés Mile Artúr Bálint
Ferenczy Regő
  Bronz minősítés Hegedűs Csenge
Madarász Lilla
7-8. évfolyam Arany minősítés Papp Dóra
Tóth Krisztina
  Ezüst minősítés Nemes Judit
  Bronz minősítés Karacs Lajos
Kiss Borbála
Nádudvar Különdíj Dobos Dorina
Juhász Száva

 

ajandek.jpg

Köszönet Burzukné Szilágyi Editnek a díjazásra készült gyönyörű munkákért. Köszönjük a szülők, nagyszülők vendéglátásban nyújtott segítségét.
Szívből gratulálunk valamennyi résztvevőnek!

 

 

 

A vetélkedőre bejutott csapatok

3-4. osztály
1. Petritelepi Általános Iskola Kabai Koppány
Tőke Dóra
Tóth Bálint
Major Nóra Anna
2. Erőss Lajos Református Általános Iskola Papp Angelika
Szabó Mirjam
Kiss Katalin
Frankó Gréta
3. Erőss Lajos Református Általános Iskola Papp Fruzsina
Kiss Hanna
Gyöngy Ingrid
Sipos Laura
4. Erőss Lajos Református Általános Iskola Csibi Hanna
Gál Nelli Nikolett
Gali Dániel Zsolt
Kiss Kamilla Hunorka
5. Erőss Lajos Református Általános Iskola Klenczner Veronika
Daróczi Fruzsina
Németh Csenge
Oláh Petra
6. Erőss Lajos Református Általános Iskola Bugán Lolita
Pintér Hanna
Szerdi Boglár
Szabó Hanna
7. Erőss Lajos Református Általános Iskola Pál Kincső Mária
Burzuk Nóra
Borsos Noémi
Sanyó Stefánia

8.

Erőss Lajos Református Általános Iskola Nagy Panna
Majoros Amira
Borzák Luca
Kiss Zorka
9. Erőss Lajos Református Általános Iskola Dul Sándor
Szilágyi Bálint Bendegúz
Burzán Marcell László
Oláh Dávid Attila
10. Erőss Lajos Református Általános Iskola Varga Zalán
Kerekes Ádám
Nagy-Kárai Balázs
Szabó Ábel

 

5-8. osztály
1. BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma,
Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
(8. a osztály)
Mező Anikó
Juhász Jázmin
Nagy Anna
Tóth Ildikó
2. Petritelepi Általános Iskola
(5. b osztály)
Bányai Kinga Anita
Daróczi Izabella
Kiss Zsolt
Kiss Lajos Zsombor
3. Petritelepi Általános Iskola
(7. a osztály)
Baranyai Tamás
Fekete Bernadett
Mogyorósi Nikolett
Bagdi Dániel
4. Petritelepi Általános Iskola
(8. a / 8. b osztály)
Karacs Adrienn
Egri Anna
Kiss Aletta
Daróczi Sándor
5. Erőss Lajos Református Általános Iskola
(5. a osztály)
Oláh Márk Csaba
Nádházi Csaba Balázs
Balogh Zalán
Vad Sándor Szabolcs
6. Erőss Lajos Református Általános Iskola
(5. a osztály)
Baranyai Nikolett
Molnár Janka
Madarász Lilla
Máté Boglárka
7. Erőss Lajos Református Általános Iskola
(5. a osztály)
Horváth Sára
Gulkai Viola
Tóth Anna
8. Erőss Lajos Református Általános Iskola
(6. a osztály)
Pusztai Ákos
Szabó Lázár
Ferenczy Regő
Biró Dominik
9. Erőss Lajos Református Általános Iskola
(6. a osztály)
Hegedűs Csenge
Katona Eszter
Rábai Emese
Szabó Lili
10. Erőss Lajos Református Általános Iskola
(7. a osztály)
Darai Erika
Tóth Krisztina
Varga Lívia
Barabás Vivien
11. Erőss Lajos Református Általános Iskola
(7. a osztály)
Nemes Judit
Ivanesei Denisa
Vad István
Szabó Attila
12. Erőss Lajos Református Általános Iskola
(8. a osztály)
Fekete Zoltán Imre
Berde Márton
Szilágyi Miklós
Vámosi Olivér
13. Erőss Lajos Református Általános Iskola
(8. a osztály)
Nagy Flóra
Hári Ágnes
Rábai Réka
Rácz Nikoletta

 

 

 

Program menete

2016. október 1. /szombat/

 

900               Megnyitó - Református templom
                     Rajzverseny eredményhirdetése

945-1145       Vetélkedő
                         3-4. osztály
                         5-8. osztály

1200              Gál Tamás: A helység kalapácsa - tornaszoba

1300              Eredményhirdetés - Református templom

 

 

 

 

 

Kedves Érdeklődők!

 

Egyszer volt hol nem volt,
volt egyszer egy király...,
aki közhírré tette, hogy
2016. október 01-én

a mesemondó Benedek Elek születésnapjára emlékezve, újra megrendezésre kerül a
NÉPMESE NAPJA.

 

pelikanmadar.jpgRajzpályázatra való felhívás:
Téma: A pelikánmadár című mese ábrázolása
Bármilyen technikával készülhetnek A/4-es méretben.

 

Beküldési határidő:
2016. szeptember 28.
(szerda)

Az elkészült rajzokat színes kartonra ragasszátok rá, és ne felejtsétek el ráírni a neveteket, óvoda vagy iskola nevét, osztályt és életkort.

Az elkészült munkákat adjátok le az
Erőss Lajos Református Általános Iskolába.

 

 

tuzmadar_1-500x500.jpgVetélkedőre való felhívás:
4 fős csapatokkal lehet jelentkezni, két korosztály (I. korosztály: 3-4. osztály, II. korosztály 5-8. és 7-es gimnáziumi osztály)

Feladatlapok leadási határideje:
2016. szeptember 28.
(szerda)
Helye: Erőss Lajos Református Általános Iskola

A vetélkedőre csak azok a csapatok kerülhetnek be, akik a kiadott feladatlapokat pontosan és időben elkészítik.

A vetélkedő nevezési díja: 1.500 Ft/csapat
Befizetési határidő a feladatlapok leadásának napja.

 

 

A mesék szövege:

A pelikánmadár

A pacsirta meséje

Aranyszóló pintyőke

A tűzmadár

A csókalányok

 

 

Feladatlapok:

Feladatlap 3-4. osztály

Feladatlap 5-8. osztály